Szanowni Użytkownicy Forum KMP.

Osoby w waszym wieku pragną trzech rzeczy: uwagi, akceptacji i poczucia, że jest się potrzebnym innym ludziom. To naturalne dążenia, których zaspokojenie nadaje życiu trwały sens. Niestety ustrój kapitalistyczny z jego społeczeństwem, szkołą i rodziną zawsze będzie stał wam na przeszkodzie do samorealizacji. Dlatego jedyna szansa dla was to włączenie się do walki o zwycięstwo komunizmu.

Jednak przesiadywania przed komputerem absolutnie nie da się zaliczyć do takiej walki. 99% internetu (w tym portale społecznościowe i fora dyskusyjne) to wynalazki burżujskich psychologów, mające uwięzić użytkownika w wirtualnej pułapce i oderwać go od realnej walki przeciw ustrojowi. Wszystkie te manipulacje i grzebanie w umysłach są próbą złamania ludzkiej woli i wywołania zaburzeń psychicznych u całych pokoleń (w postaci fobii społecznej, socjopatii, depresji, atrofii sumienia itp.). Internet daje pożywkę najgorszym cechom ludzkiego charakteru i najniższym instynktom - bezmyślnej nienawiści, ignorancji, egoizmowi, arogancji. Podobnie jak alkohol, narkotyki i religia, tak i "wirtualna rzeczywistość" jest bronią masowego rażenia, którą burżuje kierują przeciwko swym żywicielom.

Mając to wszystko na uwadze, a także upewniając się, w jakim kierunku zmierza sposób myślenia i nawyki użytkowników naszego forum, Prezydium Komunistycznej Młodzieży Polski zdecydowało się na likwidację Forum Dyskusyjnego KMP. Ku naszemu wielkiemu rozczarowaniu, zaczęło się ono zmieniać w rezerwat leni, które walkę o komunizm mylą ze stukaniem w klawisze i "wymianą poglądów" (Żeby mieć pogląd, potrzebna jest choćby minimalna wiedza, a większość forumowiczów nie ma żadnej i nawet nie próbuje nadrobić swego zapóźnienia). To nie spośród forumowiczów biorą się nowe kadry KMP, a z szeregów ideowej konkretnej młodzieży, która woli uczyć się bolszewizmu i pracować nad sobą niż tracić czas na pogaduszki.

Nie da się zostać członkiem KMP przesiadując całymi dniami na forum i na portalach społecznościowych. Jedyna opcja to nawiązanie kontaktu z nami. Bezpośredniego, stałego i realnego. Oraz sumienne wykonywanie zadań, jakie stawiamy przed chętnymi do wstąpienia. Innej drogi w szeregi komsomolskiej gwardii nie ma i nie będzie.

Prezydium KMP, 9.01.2016 r.