Komunistyczna Młodzież Polski w pełni solidaryzuje się ze stanowiskiem Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, gotowej do obrony socjalizmu i niepodległości przed zbrodniczą napaścią szykowaną przez reżim Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii, a także przez amerykańskie marionetki z Seulu.

Prowadzona przez imperialistów kampania nienawiści przeciwko ludowi koreańskiemu sięgnęła zenitu. Nagonce w mediach i na forum międzynarodowym towarzyszą prowokacyjne działania ze strony amerykańskiej soldateski, która szykuje się do manewrów wojennych, nawołuje do ataku "prewencyjnego" na KRLD i marzy o powtórzeniu scenariusza znanego z kolonialnych wojen przeciw Jugosławii, Afganistanowi, Irakowi i Libii.

Komunistyczna Młodzież Polski żywi niezachwiane przekonanie, że Naród Koreański, który przez stulecia bohatersko stawiał czoła wszelkiej maści najeźdźcom, zniweczy szalone plany barbarzyńskich podpalaczy świata. Męstwo i prawość ludu KRLD, jego umiłowanie wolności i sprawiedliwości, jego cześć wobec Szanownego Przywódcy Kim Dzong Una - są niezniszczalną tarczą i ostrym mieczem, które pokonają każdą imperialistyczną nawałę.

Komunistyczna Młodzież Polski życzy Narodowi Koreańskiemu ostatecznego i trwałego zwycięstwa w walce o suwerenność, pokój i zjednoczenie rozdzielonego przez imperialistów Półwyspu Koreańskiego. Przykład zwycięskiego socjalizmu w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej zagrzewa wszystkich ludzi dobrej woli do boju o nowy, lepszy Świat.

Prezydium Komunistycznej Młodzieży Polski,

7.03.2013 r.